front ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży nad morzem

Rezydencja na sprzedaż nad morzem

Luksusowa rezydencja o powierzchni 1 083 metrów kwadratowych nad morzem (pomorskie) za 2,29 mln złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja o dużym potencjale – znakomita oferta dla inwestora (możliwość prowadzenia działalności komercyjnej, np. hotelowej z udostępnioną bazą kontaktów).

Luksusowa rezydencja po generalnym remoncie wykończona w bardzo wysokim standardzie przy wykorzystaniu jedynie najlepszych jakościowo materiałów i surowców. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa zaawansowana instalacja alarmowa. Ekskluzywna rezydencja składa się z kilku budynków: hotelowego + restauracji z zapleczem + pomieszczenia technicznego z magazynem + wiaty z murowanym grillem. Obok luksusowej rezydencji znajdują się 2 parkingi, miejscem na ognisko oraz plac zabaw dla dzieci.

Luksusowa rezydencja przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 8 758 metrów kwadratowych. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-11568)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl
Tel. +48 59 842 80 75
Tel. +48 607 385 481