po lewej ekskluzywne wnętrze, po prawej komfortowy salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży nad morzem

Rezydencja na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 430 metrów kwadratowych nad morzem (zachodniopomorskie) za 1,59 mln złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może niebywale atrakcyjną lokalizacją 800 metrów od plaży, w rejonie luźniej zabudowy mieszkaniowej z wbudowanymi usługami typu wczasowego i usługowego. Nieopodal znajdują się liczne sklepy, ośrodki wczasowe, pensjonaty, zakłady usługowe itp.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: 4 pokoje + 4 łazienki
KONDYGNACJA 1: 2 pokoje + balkon + salon + kuchnia + łazienka
KONDYGNACJA 2: 4 pokoje + 2 balkony.

Luksusowa rezydencja o dużym potencjale, które znakomicie nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej (pensjonat). Ekskluzywna rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów. Luksusowa rezydencja objęta słynnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”, dzięki czemu pośrednik wynagradzany jest wyłącznie przez stronę sprzedającą.

Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2005 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 900 metrów kwadratowych. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Jeżeli planujesz zakup ekskluzywnej rezydencji z kredytem hipotecznym, zadzwoń: +48 604 669 882. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Szczecin ul. Langiewicza 24. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-700)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 66 55
Tel. +48 604 669 882