slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 882 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 660 m2, a także ciekawa cena 660 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Standard deweloperski. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 170 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert malowniczą lokalizacją niedaleko uroczego stawu. W okolicy nie brakuje bogatego zaplecza handlowo-usługowego: markety + piekarnie + sklepy + dyskonty znanych marek + restauracje + cukiernie etc. Okolica uważana jest za bezpieczną, spokojną i cichą. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również ogromnym, słonecznym tarasem i nowoczesną elewacją z miłym dla oka połączeniem barw białego i antracytu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim właścicielom zarówno najwyższy stopień bezpieczeństwa, jak i komfortu. Mamy tutaj solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe, a także ogrzewanie podłogowe. Na osobną uwagę zasługuje zaaranżowane z dbałością o każdy detal wnętrze:
POZIOM -1/2: pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + przedpokój + łazienka z wc;
POZIOM 0: taras + salon + kuchnia + wiatrołap + jadalnia;
POZIOM 1/2: łazienka z wc + sypialnia + garderoba + przedpokój;
POZIOM 1: 2 sypialnie + przedpokój + garderoba;
POZIOM 2: poddasze użytkowe.
Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1227)

Kontakt:
e-mail: a.hoderna@wgn.pl