slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 689 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 153,6 m2 powierzchni posadowiona na działce 514 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1985. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 486 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przepięknie ogrodzona, co zapewnia przyszłym właścicielom poczucie intymności i prywatności. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoją zadbaną i zagospodarowaną działką z drewutnią, a także własną studnią (ujęcie wody). Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w atrakcyjnej lokalizacji, w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej, blisko centrum. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do drogi ekspresowej S3. Olbrzymim udogodnieniem jest z pewnością funkcjonalny garaż z pomieszczeniem gospodarczym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także ciekawym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA -1: łazienka z wc + pomieszczenie gospodarcze + letnia kuchnia + pomieszczenie z piecem;
KONDYGNACJA 0: hol + wiatrołap + pomieszczenie do własnej aranżacji;
KONDYGNACJA 1: łazienka + 2 pokoje + aneks kuchenny + pokój dzienny + 2 balkony + strefa jadalniana + wc + sypialnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-424)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl