slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 750 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 119,33 m2 powierzchni posadowiona na działce 148 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 285 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom światowy poziom życia w komforcie i poczuciu bezpieczeństwa. Warto w tym miejscu nadmienić, że we wnętrzu mamy rozprowadzone ogrzewanie podłogowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się również dla inwestorów poszukujących najbardziej komfortowych nieruchomości z najwyższej półki. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM JEDEN: pomieszczenie gospodarcze + komunikacja + wiatrołap + hol + łazienka + kuchnia + pokój dzienny;
POZIOM DWA: hol + łazienka z wc + 3 pokoje;
POZIOM TRZY: pomieszczenia użytkowego poddasza.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczaruje swoją fantastyczną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, a także targowiska miejskiego ze świeżymi owocami/warzywami, punktu pocztowego, restauracji, klubów fitness, sklepów, obiektów sportowych, placów zabaw. To prestiżowy teren nowo powstałego osiedla. Okolica perfekcyjnie skomunikowana z centrum miasta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13980)

Kontakt:
e-mail: d.turko@wgn.pl