slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Piła (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Piła (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Piły (ale na terenie woj. zachodniopomorskiego). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 4 040 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 3 531 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 197,96 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, 4 pokoje na 2 kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2011 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 699 000 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się fantastyczną lokalizacją na dużej, ogrodzonej i zagospodarowanej działce w zacisznej miejscowości. Na działce znajdziemy urocze oczko wodne, budynek gospodarczy, wiatę oraz dużo drzew i krzewów. Nieopodal mieszczą się słynne jeziora. To doskonałe miejsce dla majętnych osób ceniących ciszę, spokój i naturę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– salon
– taras
– 3 sypialnie
– kuchnia
– jadalnia
– pomieszczenie gospodarcze/kotłownia
– garaż
PODDASZE:
– powierzchnia do zagospodarowania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi technologiami, jak np. światłowodowy internet, telewizja satelitarna, panele fotowoltaiczne, wideodomofon itp. Zapraszamy serdecznie na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13187)

Kontakt:
e-mail: k.kijko@wgn.pl