slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 276 m2, a także ciekawą ceną 795 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie sześciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 957 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 2 880 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się dużym potencjałem komercyjnym, gdyż świetnie nadaje się pod działalność, jak na przykład cichą produkcję lub działalność handlowo-usługową. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w znakomitej lokalizacji. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży odremontowane w 2012 roku
KONDYGNACJA ZERO: pomieszczenia pod działalność gospodarczą
KONDYGNACJA JEDEN: jadalnia + łazienka + pokój dzienny + pokój dzienny + kuchnia + sypialnia + taras
KONDYGNACJA DWA: łazienka + 3 pokoje + pomieszczenia gospodarcze.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się zapierającym dech w piersiach widokiem z tarasu na okolicę. Niesamowicie efektownie prezentuje się także starannie zagospodarowana działka. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do uzgodnienia. Istnieje możliwość zamiany na inną nieruchomość. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami, działający z sukcesem od 30 lat. Dla Państwa pracuje kilkuset doświadczonych doradców ds. nieruchomości w ponad 70 oddziałach.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8772)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl