slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Żagań

Rezydencja do sprzedaży Żagań

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Żaganiu (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 240 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,2 mln zł (5 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 400 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa nietuzinkową bryłą, ciekawą elewacją i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, na które składają się:
POZIOM 0: salon + kuchnia + gabinet + hol + taras + łazienka z wc
POZIOM 1: garderoba + łazienka + 3 pokoje + pralnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom najwyższy stopień komfortu i bezpieczeństwa. Mamy tu, dla przykładu, rozprowadzoną instalację ogrzewania podłogowego. Zmotoryzowani docenią duży, 2-stanowiskowy garaż. Mocną zaletą oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest postawiony na działce budynek gospodarczy z letnią kuchnią. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również przepięknie zadbaną działką obsianą trawą, przepięknymi kwiatami i drzewami owocowymi etc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto swoją lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Cena oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji zawiera zabudowę kuchenną wraz ze sprzętem AGD. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-159)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl