slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 146 m2, a także ciekawą ceną 740 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2013 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 075 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 068 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji (przygotowana instalacja do fotowoltaiki). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca malowniczą lokalizacją nieopodal lasu i słynnego zalewu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla zamożnych klientów, którzy cenią życie na światowym poziomie, kontakt z naturą, ciszę oraz bezpieczeństwo.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca estetycznie zaprojektowanym wnętrzem z następującym rozkładem:
NIŻSZY POZIOM: pomieszczenie gospodarcze + pokój gościnny + wiatrołap + kuchnia + garaż + łazienka z wc + taras + salon + hol;
WYŻSZY POZIOM: 3 sypialnie + łazienka z wc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto przepięknie wykończonym ogrodem z dużą liczbą nasadzeń (warzywa, krzewy ozdobne, drzewa owocowe). WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5899)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl