slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Poznań

Rezydencja na sprzedaż Poznań

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 190 m2, a także ciekawą ceną 1,6 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1991 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie sześciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 717 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 8 421 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim domownikom życie na europejskim poziomie w ekskluzywnych wnętrzach:
KONDYGNACJA 1: kuchnia + 4 pokoje + balkon + łazienka;
KONDYGNACJA 0: kuchnia + korytarz + garaż + 2 pokoje + łazienka.
Na rodziny posiadające samochód czeka jednostanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom bezpieczeństwo (instalacja alarmowa + monitoring) i komfort (klimatyzacja). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto bajkowym ogrodem. Do długiej listy jej zalet warto jeszcze dopisać imponującą lokalizację w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Poznania. Mamy tu zarówno lasy, jeziora i tereny rekreacyjne, jak i punkty handlowo-usługowo-oświatowe (szkoły, żłobki, sklepy, apteki, przedszkola). Lokalizacja oferuje dogodny dojazd do centrum. Spokojna okolica. Cisza i spokój. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-582)

Kontakt:
e-mail: k.zietkiewicz@wgn.pl