slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 780 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 2 840 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 257 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, 7 pokoje na 2 kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1984 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 730 tys. zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży całościowo podpiwniczona z garażem w bryle. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w spokojnej okolicy, bezpośrednio przy lesie, w pobliżu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Nieopodal szkoły, sklepy, stacje paliw, punkty usługowe. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje starannie wypielęgnowaną działką z praktyczną altaną. Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest na pewno jej komfortowe i eleganckie wnętrze z następującym układem:
PIWNICA;
PARTER: wiatrołap + korytarz + 3 sypialnie + łazienka z wc;
PÓŁPIĘTRO: korytarz + salon + balkon + kuchnia + spiżarnia;
PIĘTRO: 3 sypialnie + łazienka z wc;
STRYCH.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-576)

Kontakt:
e-mail: nowasol@wgn.pl