slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Poznań

Rezydencja na sprzedaż Poznań

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 265 m2. Ekskluzywną rezydencję do sprzedaży wystawiono w dobrze skalkulowanej cenie 497 000 zł, czyli 5 232 zł/m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego o 2 kondygnacjach i wygodnej powierzchni 95 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. 4 pokoje wykończono materiałami najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje w pierwszej kolejności swoją kameralną lokalizacją przy jednej ze spokojnych ulic. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd zarówno do centrum, jak i innych części miasta. Dużym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest także bliskość terenów zielonych oraz jezior. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi doskonałą propozycję dla majętnych osób chcących uciec od zgiełku dużego miasta i poczuć bliski kontakt z naturą. Na wyciągnięcie ręki kompletna infrastruktura handlowo-usługowo-oświatowa (galerie handlowe, apteki, sklepy, markety, poczta, pralnia, salony usługowe, dyskonty znanych sieci, przedszkola, szkoły). Dojazd do centrum miasta nie powinien zająć dłużej niż kwadrans.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoim eleganckim i wytwornym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
PARTER: salon + aneks kuchenny + sypialnia + taras + garderoba + łazienka z wc + korytarz;
PIĘTRO: pokój dzienny + pokój + łazienka + korytarz;
PODDASZE: powierzchnia gospodarcza/magazynowa.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z przepięknym ogrodem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-668)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl