slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór do sprzedaży Malbork (okolice)

Dwór do sprzedaży Malbork (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy dwór na sprzedaż w okolicach Malborka (pomorskie). Ekskluzywny dwór do sprzedaży imponuje swoją konkurencyjną ceną 7 mln zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 4 598 zł/m2. Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 1 522,24 m2 na okazałej działce liczącej 20 178 m2. Wnętrze luksusowego dworu na sprzedaż składa się z szesnastu pokoi rozłożonych na dwóch kondygnacjach. Ekskluzywny dwór do sprzedaży adresowany jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe i królewski poziom życia, jakie on gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności ogromnym potencjałem komercyjnym, ponieważ doskonale nadaje się do prowadzenia działalności komercyjnej, jak na przykład hotel / organizacja imprez okolicznościowych. Luksusowy dwór na sprzedaż mieści się w uroczej lokalizacji, w otoczeniu parku i stawu. Ekskluzywny dwór na sprzedaż zachwyca komfortowym wnętrzami oraz oszałamiającą architekturą zrekonstruowaną na podstawie przedwojennego pierwowzoru. Dużym atutem jest fakt, że właściciel dopuszcza możliwość pozostawienia wyposażenia (kwestia dodatkowych uzgodnień).

Luksusowy dwór na sprzedaż stanowi część prestiżowego kompleksu zabudowań wraz z m.in.:
BUDYNKIEM STAJNI;
BUDYNKIEM HOTELOWYM: 2 pomieszczenia socjalne + 15 łazienek + 10 pokoi gościnnych + 2 sale bankietowe + taras + zaplecze kuchenne;
BUDYNKIEM GŁÓWNYM: 6 łazienek + 6 pokoi + kuchnia.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży oferuje domownikom komfort królewskiego życia w otoczeniu najwymyślniejszych udogodnień. Warto w tym miejscu podkreślić, że luksusowy dwór na sprzedaż wyposażony jest także w nowoczesne rozwiązania, jak np. bezprzewodowy internet, monitoring, instalacja alarmowa. Luksusowy dwór na sprzedaż wpisany do gminnej ewidencji zabytków.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. W razie pytań skontaktuj się z nami droga mejlową i umów się na prezentację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5525)

Kontakt:
e-mail: Kwidzyn@wgn.pl