slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 849 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 150 m2 powierzchni posadowiona na działce 814 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 660 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją doskonałą lokalizacją. Blisko stąd zarówno do sklepów, marketów, jak i przedszkoli, szkół a nawet obiektów sportowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w liczne, nowoczesne rozwiązania technologiczne, żeby wspomnieć chociaż ultraszybki internet na światłowodzie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z przepięknym, dużym tarasem i zadbanym ogrodem. Ze względu na dużą powierzchnię ekskluzywna rezydencja do sprzedaży może być zamieszkała przez wieloosobową rodzinę bądź rodzinę wielopokoleniową:
POZIOM ZERO: pomieszczenie gospodarcze/łazienka robocza + pokój dzienny + wiatrołap + garaż + pokój + kuchnia
POZIOM JEDEN: kuchnia + łazienka + 3 pokoje + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta popularnym wśród naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo znakomitej transakcji i obsługę notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-417)

Kontakt:
e-mail: d.bulaszenko@wgn.pl