slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wisła

Rezydencja na sprzedaż Wisła

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Wiśle (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 225 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 3 444 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 450 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, osiem pokoi na trzech kondygnacjach. Wolno stojąca zabudowa. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,55 mln zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych biznesmenów i osób przedsiębiorczych, które chciałyby mieszkać i pracować pod jednym dachem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowej rezydencji na sprzedaż przeszły kapitalny remont. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: jeden pokój trzyosobowy + dwa pokoje typu studio dwu lub czteroosobowe + aneks kuchenny + świetlica/jadalnia + dwa pokoje dwuosobowe + trzy pokoje dwuosobowe + sauna.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa atrakcyjną lokalizacją z imponującymi widokami na góry. Ogromną plusem jest także przepięknie utrzymany ogród z altaną, grillem i miejscem na organizowanie ognisk. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale – świetnie nadaje się na prowadzenie w jej wnętrzu pensjonatu. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25125)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl