slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2001 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 545 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,44 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 220 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 4 799 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia wszystkim mieszkańcom najwyższy stopień wygody, komfortu, a także bezpieczeństwa. Znajdziemy tutaj zarówno antywłamaniowe rolety, jak i ogrzewanie podłogowe, a także centralny odkurzacz. Przyszli właściciele mają zagwarantowane miejsce do cumowania łodzi. Na rodziny posiadające samochód czekają aż trzy garaże. Niekwestionowanym plusem oferty są przynależne do luksusowej rezydencji na sprzedaż:
– budynek gospodarczy;
– garaż;
– kojec dla psa;
– altana;
– miejsce na ognisko.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje swoim właścicielom życie na światowym poziomie w otoczeniu niebywałego luksusu i komfortu:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: pomieszczenie na kominek i piec;
KONDYGNACJA ZERO: kuchnia + gabinet + pokój dzienny + jadalnia + łazienka;
KONDYGNACJA JEDEN: 4 balkony + łazienka + 4 pokoje + pralnia + sauna.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu sympatycznego, miłego i pomocnego sąsiedztwa. W zasięgu wzroku znajdziemy rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe. Wokół dużo zieleni. To znakomita okolica dla osób, które lubią aktywnie spędzać wolny czas. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa dużym potencjałem komercyjnym, ponieważ świetnie nadaje się pod działalność gospodarczą (agroturystyka).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również przepięknie zadbaną i wypielęgnowaną działką porośniętą wysokimi, kilkunastoletnimi drzewami i ozdobnymi krzewami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-427)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl