slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 200 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 829 tys. zł (4 145 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 200 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje przepięknym widokiem na las, prestiżową lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej oraz perfekcyjnie rozplanowanym, zmodernizowanym wnętrzem o dużym potencjale:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie do własnej aranżacji + kotłownia + spiżarnia + letnia kuchnia + 2 garaże 2-stanowiskowe;
KONDYGNACJA 0: korytarz + taras + kuchnia + łazienka + pokój + balkon + pokój dzienny + sypialnia;
KONDYGNACJA 1: łazienka + sypialnia + balkon + pokój dla dziecka + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny.
Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością dwa garaże (z pomieszczeniami gospodarczymi).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu dzięki zastosowaniu nowoczesnych, energooszczędnych rozwiązań, jak np. fotowoltaika. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1482)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl