slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 79,01 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 740 tys. zł (9 366 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 250 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się eleganckim i ze smakiem zaaranżowanym wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie gospodarcze + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 sypialnie;
KONDYGNACJA 2: powierzchnia strychowa.
Ruchome części (również huśtawka) nie są w cenie. Rodziny posiadające samochód docenią aż dwa miejsca postojowe na działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa alarm z czujką przeciwpożarową + monitoring + 2 kamery + wideofon. Komfort wszystkim domownikom zapewnią z kolei: klimatyzacja grzewcza z Wi-Fi + ogrzewanie podłogowe + wygłuszone ściany + internet na światłowodzie + brama wjazdowa na pilota + system „smart” + radio wbudowane w ścianę w łazience + rolety elektryczne w całym budynku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również cichą, spokojną i malowniczą lokalizacją z doskonałym dojazdem do centrum miasta. W niedalekiej odległości bogate zaplecze handlowo-usługowe:
– żłobki;
– przedszkola;
– paczkomaty;
– punkty usługowe;
– sklepy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto bajkowym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stany nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę oraz remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.  (203-653)

Kontakt:
e-mail: e.swiderska@wgn.pl