slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,62 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 155,4 m2 powierzchni posadowiona na działce 3 112 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2020. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 10 425 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim właścicielom i ich rodzinom wysoki stopień komfortu i bezpieczeństwa. O to pierwsze dba klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe, natomiast gwarancją bezpieczeństwa są: antywłamaniowe drzwi otwierane na odcisk palca + antywłamaniowe rolety. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza m.in. nowoczesnym technologiom, jak fotowoltaika. Ciekawostką jest zamontowany centralny odkurzacz + instalacja osmotycznej filtracji wody. Ekskluzywna rezydencja oczarowuje wysmakowanym wnętrzem z następującym układem:
KONDYGNACJA 0: garaż + wiatrołap + łazienka + kotłownia + wc + pokój + aneks kuchenny + jadalnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: łazienka + pralnia + siłownia + gabinet + garderoba + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż jest perfekcyjnie nasłoneczniona i oświetlona (czujniki zmierzchu). Majętne rodziny dysponujące kilkoma samochodami docenią aż dziesięć miejsc postojowych: dwa w garażu + osiem na działce, na parkingu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa starannie wypielęgnowaną działką z estetycznie przystrzyżonym trawnikiem i wieloma nasadzeniami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana została zgodnie z najnowszymi trendami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Znajdziemy tu: punkty usługowe + apteki + przychodnie lekarskie + żłobki + przedszkola + szkoły. W okolicy znajduje się także malownicze jezioro, tereny zielone etc. Szybki dojazd do Trójmiasta to kolejna z zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży uważana jest za prawdziwą perłę na lokalnym rynku nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do zamożnych osób, którzy chcą mieszkać na imponującym poziomie, cenią luksus i harmonię z naturą. To idealne miejsce dla klientów szukających ciszy, spokoju i bliskości natury nad jeziorem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Jeżeli jesteś zainteresowana ekskluzywną rezydencją do sprzedaży, zapraszamy do kontaktu mailowego. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. WGN gwarantuje bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1599)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl