slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 160 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 899 tys. zł (5 619 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 624 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2007 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się doskonałą lokalizacją w cichej i bezpiecznej okolicy pełnej zieleni. Na Rynek spacerem dojść można w kilkanaście minut. Na wyciągnięcie ręki mamy punkty usługowe, przedszkola, sklepy. W okolicy dominuje nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje mieszkańcom wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu (fotowoltaika na dachu). Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z całkowitym umeblowaniem (w cenie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się starannie utrzymaną działką z drewnianą altaną, grillem i wędzarnią. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto estetyczną bryłą, fantastycznym wnętrzem oraz przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: taras + pomieszczenie gospodarcze + wc + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: łazienka + 2 balkony + 4 sypialnie.
Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością dwa garaże.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów oraz agentów WGN. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Więcej informacji udzielę drogą mejlową oraz w czasie prezentacji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5955)

Kontakt:
e-mail: w.walkowiak@wgn.pl