kameralny salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Rawicz (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Rawicz (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Rawicza (dolnośląskie) za 879 tysięcy złotych. Powierzchnia 198 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład czterech pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2014 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 600 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na jednej kondygnacji. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 4 439 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z ujętą już w cenie zabudową kuchenną, łazienkową oraz sprzętem AGD. Pozostałe elementy umeblowania/wyposażenia luksusowej rezydencji na sprzedaż podlegają negocjacji z dotychczasowym właścicielem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa starannie wypielęgnowanym ogrodem z automatycznym nawadnianiem i drewnianą altaną. Na uwagę zasługuje również ciekawy projekt wnętrza z indywidualnymi zmianami adaptacyjnymi, a także najwyższy komfort użytkowania. Dla komfortu domowników zainstalowano w jej wnętrzu komfortowe ogrzewanie podłogowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży prezentuje się następująco:
POZIOM NIŻSZY: pokój dzienny + aneks kuchenny + taras + jadalnia
POZIOM WYŻSZY: 3 sypialnie + łazienka.
W bryle ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż znajduje się garaż.

Polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację, szczegółowe informacje w biurze.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1476)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl