slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Rawicz (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Rawicz (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Rawicza (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 187 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 600 m2, a także ciekawa cena 829 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2014 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 198 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z ujętą już w cenie zabudową kuchenną, łazienkową i sprzętem AGD. Pozostałe elementy umeblowania/wyposażenia luksusowej rezydencji na sprzedaż podlegają negocjacji z dotychczasowym właścicielem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się starannie wypielęgnowanym ogrodem z automatycznym nawadnianiem i drewnianą altaną. Na uwagę zasługuje również ciekawy projekt wnętrza z indywidualnymi zmianami adaptacyjnymi. Dla komfortu domowników zainstalowano w jej wnętrzu ogrzewanie podłogowe. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA ZERO: aneks kuchenny + jadalnia + taras + pokój dzienny
KONDYGNACJA JEDEN: 3 sypialnie + łazienka.
W bryle ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż znajduje się garaż.

Polecam i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację, szczegółowe informacje w biurze.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1476)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl