slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 260 m2, a także ciekawą ceną 529 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2010 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 599 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 2 035 zł/m2. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje do uzgodnienia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety). Właściciele aut z pewnością docenią garaż. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą: kuchnia + 4 sypialnie + pokój dzienny + 2 łazienki + pomieszczenia piwniczne. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji fantastyczną lokalizacją na wzgórzu z zapierającym dech w piersiach widokiem na dolinę rzeki. Do centrum Gdańska można dojechać w mniej niż pół godziny. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-761)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl