stylowy kominek w salonie ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 170,76 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 759 tys. zł (4 445 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 100 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2011 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: pralnia + pomieszczenie gospodarcze + garaż + spiżarnia + kotłownia
KONDYGNACJA ZERO: garderoba + korytarz + kuchnia + pokój dzienny + wiatrołap + jadalnia
KONDYGNACJA JEDEN: 3 sypialnie + łazienka + hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w niezwykle kameralnej lokalizacji, na terenie nowego osiedla w angielskim stylu, nad pięknym jeziorem. Wokół przepiękny lasy i łąki. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do całego Trójmiasta. Na wyciągnięcie ręki kompletna infrastruktura handlowo-usługowa, to jest sklepy, restauracje, apteka, szkoła, przedszkole. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją oryginalną architekturą z wykuszami i wieżami. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest nowoczesny monitoring plus videodomofony.

Przy transakcji zakupu tej ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-545)

Kontakt:
e-mail: k.bunia@wgn.pl