kameralny salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Świdnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Świdnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Świdnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,3 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 550 m2 powierzchni posadowiona na działce 8 000 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy trzynaście pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1990. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 364 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta elitarnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: pokój gościnny + sala bilardowo-pingpongowa + spiżarnia + pralnia + garaż + taras + 12 sypialni + sala bankietowa + 2 kuchnie + 9 łazienek + kotłownia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z własnym, prywatnym basenem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca olbrzymim potencjałem komercyjnym – świetnie nadaje się na prowadzenie tu działalności gospodarczej, np. agroturystyki. Sprzyja temu obecność na działce wielu elementów małej architektury, jak np.: boisko do siatkówki, parking dla gości, wiata garażowa, wędzarnia, grill, wiata ogniskowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w doskonałej lokalizacji, w spokojnej i bezpiecznej okolicy, pośród przepięknych, bujnych lasów.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji, a przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-18)

Kontakt:
e-mail: l.wieczorek@wgn.pl