okazała bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica

Rezydencja do sprzedaży Legnica

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 3,95 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 750 m2 powierzchni posadowiona na działce 9 100 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2011. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 267 zł/m2, liczbą trzy kondygnacje, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z ujętym w cenie umeblowaniem + sprzętami AGD. Osoby posiadające więcej samochód ucieszą 3 stanowiska w garażach oraz wiele dodatkowych miejsc postojowych pod wiatą. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie techniczne + ukryte pomieszczenie + siłownia + pomieszczenie na wino + kuchnia + garaż
KONDYGNACJA 0: jacuzzi + sauna + łazienka + komunikacja + taras + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: komunikacja + łazienka + garderoba + łazienka + 5 sypialni.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się przepięknie utrzymaną działką, prześlicznym ogrodem i fantastyczną lokalizacją na wzniesieniu, skąd roztacza się widok na jezioro. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z prywatnym basenem, sauną i jacuzzi. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-4402)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl