slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2000 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 953 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej, komfortowej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,15 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 165,4 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 3 517 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca wszystkich dużym potencjałem komercyjnym, dlatego jest adresowana do osób, które chciałyby mieszkać i pracować pod jednym dachem (nieuciążliwa działalność gospodarcza). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może także gustownie zaaranżowanym wnętrzem z praktycznym podziałem na:
PARTER: łazienka + pokój + taras + jadalnia + wiatrołap + garaż + pomieszczenie gospodarcze + wc + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny + część rekreacyjno-wypoczynkowa;
PODDASZE UŻYTKOWE: garderoba + łazienka + 2 sypialnie + korytarz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto imponującą lokalizacją z dogodnym wyjazdem z miasta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także starannie wypielęgnowaną działką z ogrodem i stawem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży godna polecenia. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Przy transakcji zakupu oferujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Właściciel dopuszcza zawarcie w rozliczeniu innej nieruchomości (mieszkanie) należącej do kupującego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (206-317)

Kontakt:
e-mail: a.jankowiak@wgn.pl