slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 5 pokoi w dobrze skalkulowanej cenieza metr kwadratowy wynoszącej 1 433 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 3 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 645 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 450 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 788 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się olbrzymim potencjałem komercyjnym, gdyż na terenie posesji znajdziemy zakład ceramiczny produkujący wyjątkowe wyroby. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z wieloma dodatkami, jak np. linia produkcyjna, wzory, marka produktów, budynek z 2 mieszkaniami i zapleczem + baza wiernych klientów z kraju i zagranicy + wyposażenie + szkolenie + wdrożenie z praktycznej wiedzy w zakresie produkcji ceramiki etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję dla majętnych osób, które chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE znajdziemy: halę produkcyjną + młynownię + malarnię + piecownię + 2 garaże + pomieszczenie gospodarcze + wc + łazienkę;
na PIĘTRZE I znajdziemy: salon + 2 sypialnie + kuchnię + łazienkę + przedpokój + magazyny gotowych wyrobów + pakownię + biuro + taras;
na PIĘTRZE II znajdziemy: salon + sypialnię + kuchnię + łazienkę + przedpokój + pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w opcji zamiany na inną nieruchomość. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12715)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl