przestronny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 795 000 złotych. Powierzchnia 260 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 3 058 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Rok budowy – 2011. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na starannie utrzymanej, 1610-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją malowniczą lokalizacją w uroczym zakątku, nieopodal znanego jeziora. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER:
– przedpokój
– salon
– 2 pokoje
– kuchnia
– jadalnia
– 2 łazienki
PODDASZE:
– pokój
– łazienka
– sypialnia

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale – znakomicie nadaje się do prowadzenia działalności komercyjnej (hala o pow. 100 m2, którą można wykorzystać pod inwestycje usługową lub inną działalność gospodarczą). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również zapierającym dech w piersiach widokiem na lasy i pola. Zapraszam serdecznie na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (206-160)

Kontakt:
e-mail: a.jankowiak@wgn.pl

x (x)