zaprojektowany i urządzony w stylu klasycznym ekskluzywny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaż Szczecin okolice

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicy Szczecina (zachodniopomorskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja w atrakcyjnej cenie 1 250 000 złotych. Metraż 242 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 165 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 5 pokoi na 3 kondygnacjach. Budynek wzniesiony w 2008 roku. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zadbanej, 900-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może przepięknym, idealnie wypielęgnowanym ogrodem. Szczególne wrażenie ogród robi wiosną i latem, gdy cały tonie w ferii barw i zapachów. Na terenie ogrodu znajduje się zadaszona weranda z meblami ogrodowymi, grill, szklarnia oraz drewniana studnia. Wieczorem ogród dobrze doświetlony jest niezliczoną ilością lampek solarnych, co tworzy fantastyczny, bajkowy klimat.

Ściany w pokojach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pomalowane zostały w kolorze ecru, na podłogach położona deska dębowa, a w łazience i kuchni gres. W kuchni oświetlenie w stylu retro. Duże wrażenie robi też znajdujący się w salonie kominek z trawertynu w stylu ludwikowskim. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM PIERWSZY: salon + garaż + taras + przedsionek + kuchnia + przedpokój + pomieszczenie gospodarcze + łazienka z wc
POZIOM DRUGI: sypialnia + salon kąpielowy + balkon + gabinet + pokój dla gości.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z kompletnym wyposażeniem oraz umeblowaniem. Ekskluzywna rezydencje do sprzedaży adresowana do osób, które ceniąc unikalność, harmonijne piękno oraz dobry styl. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) napisz, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-49)

Kontakt:
e-mail: a.madejska@wgn.pl