slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Toruń (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Toruń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 120 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 805 tys. zł (6 708 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 044 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + monitoring) oraz wygody. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może zapierającymi dech w piersiach widokami na jezioro o okolice. Szczególnie imponujące są tu zachody słońca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert wytwornym wnętrzem zaprojektowanym z dbałością o każdy detal:
na KONDYGNACJI 0 znajdziemy: wykusz z częścią jadalną + część wypoczynkową + garderobę + 2 pokoje + 2 łazienki + kotłownię + kuchnię + pokój dzienny + hol + wiatrołap
na KONDYGNACJI 1 / ANTRESOLI znajdziemy: sypialnię.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do bogatych osób ceniących komfort, prestiż i elegancję w tradycyjnym wydaniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Serdecznie polecam i zapraszamy do kontaktu, w celu umówienia się na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Biuro gwarantuje kompleksową obsługę przy zakupie luksusowej rezydencji włącznie z pomocą w pozyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-1960)

Kontakt:
e-mail: m.poczwardowska@wgn.pl