slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (San Pedro del Pinatar)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (San Pedro del Pinatar)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w San Pedro del Pinatar (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 15 107 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 480 500 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 98 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 290 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją pomiędzy słonymi lagunami a morzem. WHO, czyli Światowa Organizacja Zdrowia, uznała tutejszy klimat za jeden z najzdrowszych na świecie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym domownikom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada instalacja alarmowa i antywłamaniowe drzwi, ale też wygody i komfortu. Rodziny posiadające samochód ucieszy parking.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również starannie zadbanym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się imponującym, komfortowym i eleganckim wnętrzem: 2 łazienki + 3 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są efektownie umeblowane, komfortowe i wykończone z dbałością o każdy detal. Wisienką na torcie oferty jest na pewno prywatny basen i solarium na dachu.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9174)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl