slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 167 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,199 mln zł (7 180 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 888 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2010 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Nieopodal znajdują się najciekawsze atrakcje regionu, to znaczy: amfiteatr, Park nad Wisłą, Górski Park Równica, Kolej Linowa, Park Linowy, Rezerwat Przyrody, Muzeum Ustrońskie, Pijalnia Wód w Parku Zdrojowym, Sokolarnia, Leśny Park Niespodzianek itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim komfortowym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0:
– garaż
– pomieszczenie gospodarcze
– wc
– kuchnia
– ogród zimowy
– pokój dzienny
– wiatrołap
KONDYGNACJA 1:
– garderoba
– gabinet
– 2 balkony
– 3 sypialnie
– hol.
Ciekawym atutem jest z pewnością obecność na posesji:
– wiaty drewnianej na samochód
– wędzarni
– budynku gospodarczego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana wieloma nowoczesnymi technologiami, w tym energooszczędnymi panelami fotowoltaicznymi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa i wygody. O to pierwsze troszczą się antywłamaniowe rolety, natomiast komfort gwarantuje klimatyzacja plus ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z całkowitym wyposażeniem. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26534)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl