slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Kalisz (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Kalisz (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 tys. zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 3 000 m2, a także ciekawa cena 540 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2003 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 180 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca starannie wypielęgnowaną działką z okazałymi zaroślami, licznymi nasadzeniami drzew i kwiatów. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: pomieszczenia piwniczne
KONDYGNACJA ZERO: taras + łazienka + korytarz + pokój dzienny + sypialnia/gabinet + wiatrołap + przedpokój
KONDYGNACJA JEDEN: łazienka + 3 pokoje + przedpokój.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się dużym potencjałem komercyjnym, gdyż perfekcyjnie nadaje się na działalność handlowo-usługową. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w cichej, bezpiecznej oraz malowniczej okolicy. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna, a także liczne sklepy i szkoła. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży godna polecenia. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-803)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl