slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wisła

Rezydencja na sprzedaż Wisła

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Wiśle (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 217,9 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,3 mln zł (10 555 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 822 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1999 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności fantastycznie zaaranżowanym i zadbanym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada instalacja alarmowa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje nietuzinkową architekturą oraz komfortowym, eleganckim wnętrzem, gdzie najdziemy:
KONDYGNACJĘ 0: taras + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + garderoba + łazienka + sypialnia + wc + garaż + pralnia + kotłownia + hol + wiatrołap;
KONDYGNACJĘ 1: łazienka + 4 sypialnie + hol;
KONDYGNACJĘ 2: pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje swoim domownikom zapierające dech w piersiach widoki na góry. Niedaleko znajdziemy trasy piesze i rowerowe, wyciągi narciarskie, wykwintne restauracje, sklepy etc. W okolicy dominuje elitarna zabudowa jednorodzinna. Wokół przepiękne góry. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27072)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl