slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 3 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 275 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,2 mln zł (8 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 850 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2014 roku z funkcjonalnym układem ośmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z całkowitym wyposażeniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze dba ochrona oraz instalacja alarmowa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim estetycznie zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem:
KONDYGNACJA 1: antresola + 4 sypialnie + 3 łazienki + 2 salony + gabinet;
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + 2 hole + pokój dzienny + strefa jadalniana + 2 kuchnie + 2 tarasy + łazienka + wc;
KONDYGNACJA -1 / STREFA GOSPODARCZA: sauna + prysznic + kotłownia + pralnia;
Do luksusowej rezydencji na sprzedaż przynależą dodatkowo:
– garaż;
– 2 pomieszczenia gospodarcze;
– wędzarnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się fantastycznie zagospodarowanym ogrodem z uroczą kaskadą oraz oczkiem wodnym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu nowoczesnym projektem oraz licznymi udogodnieniami:
– studnia głębinowa;
– własna oczyszczalnia ekologiczna;
– fotowoltaika.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją fantastyczną lokalizacją przy lesie z zapierającymi dech w piersiach widokami z okien. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. WGN pomaga w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27209)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl