slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Estepona (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 4 327 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 27 063 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 187 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, trzy pokoje na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 5 060 770 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom życie na światowym poziomie przy dużym poczuciu bezpieczeństwa oraz wszelakich wygód. Dla przykładu we wnętrzu ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży mamy wstępną instalację kamer bezpieczeństwa oraz antywłamaniowe szkło. Komfort z kolej zapewniają: ogrzewanie /chłodzenie podłogowe + pełna aerotermia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana została wieloma nowoczesnymi gadżetami, co sprawia, że śmiało można o niej napisać „smart home”. Rodziny posiadające samochód ucieszą dwa miejsca parkingowe. Ciekawostką jest punkt ładowania pojazdów elektrycznych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu (certyfikat energetyczny „A”). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto fantastycznymi widokami na morze. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa elitarną lokalizacją nieopodal plaży i centrum. Swój raj na ziemi znajdą tu miłośnicy gry w golfa ze względu na otaczające ekskluzywnej rezydencję do sprzedaży pola do gry. Wisienką na torcie jest na pewni prywatny basen typu „infinity” umieszczony na dachu + starannie zaprojektowany ogród.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-51260)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl