slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (9 353 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 85 m2, a także ciekawa cena 795 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2018 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 265 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano 4 pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym mieszkańców nie tylko najwyższy poziom bezpieczeństwa (instalacja alarmowa), ale również komfortu i wygody (ogrzewanie podłogowe). Na osoby dysponujące więcej niż jednym samochodem czekają 2 miejsca parkingowe. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oczarowuje fantastycznie zaaranżowanym ogrodem oraz słonecznym tarasem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym osobom, które oczekują życie na wysokim poziomie w bliskim kontakcie z naturą.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyróżnia się estetycznie zaprojektowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: hol + wiatrołap + jadalnia + pokój dzienny + łazienka + kuchnia;
KONDYGNACJA 1: łazienka + komunikacja + 3 pokoje;
KONDYGNACJA 2: użyteczna przestrzeń nie objęta w metrażu.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca fantastyczną lokalizacją tuż przy Puszczy Darżlubskiej, co gwarantuje ciszę, piękne widoki oraz dużo możliwości rekreacyjnych (spacerów i aktywności na świeżym powietrzu). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Pamiętaj, że współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-566)

Kontakt:
e-mail: k.sekura@wgn.pl