luksusowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w Bolesławcu

Rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu

Luksusowa rezydencja o powierzchni 230 metrów kwadratowych w Bolesławcu (dolnośląskie) za 720 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja dedykowana najbardziej wymagającym klientom, którzy cenią niezależność, ciszę i bliskość terenów zielonych. Luksusowa rezydencja objęta popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Dużym atutem luksusowej rezydencji jest możliwość prowadzenia działalności gospodarczej dzięki dwóm magazynom znajdującym się obok na działce.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż z częściowym umeblowaniem oraz wyposażeniem. Luksusowa rezydencja ogrzewana przy pomocy dwufunkcyjnego pieca na gaz. Na uwagę zasługuje również przepięknie zadbana i wypielęgnowana działka z licznymi nasadzeniami roślinnymi. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA -1:
– łazienka
– kotłownia
– pomieszczenia gospodarcze
KONDYGNACJA 0:
– wiatrołap
– pokój
– salon
– łazienka
– taras
– jadalnia
– kuchnia
KONDYGNACJA 1:
– 3 sypialnie
– hall
– balkon
– łazienka
– łazienka
– garderoba.

Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2012 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 1 200 metrów kwadratowych. Kolejnym atutem ekskluzywnej rezydencji jest atrakcyjna lokalizacja. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i i innych.

Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-10376)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 796 09 09 01