nowoczesne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicach Krakowa

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Krakowa

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 120 metrów kwadratowych w okolicach Krakowa (małopolskie) za 745 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z uwzględnionymi już w cenę meblami oraz wyposażeniem. Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może niebywale wysokim standardem oraz wykończeniami z materiałów najlepszego sortu. Do długiej listy zalet luksusowej rezydencji warto jeszcze dodać słoneczne, jasne wnętrze oraz garaż na dwa auta oraz jedno miejsce postojowe.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: salon + wc + taras + przedpokój + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 2 pokoje + łazienka + garderoba
KONDYGNACJA 2: powierzchnia do adaptacji na dodatkowy pokój.

Atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy to kolejna z zalet luksusowej rezydencji. Ekskluzywna rezydencja objęta popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura płaci tylko właściciel. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2016 roku. Działka liczy 250 metrów kwadratowych powierzchni. Serdecznie zapraszam do obejrzenia luksusowej rezydencji. Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zrealizowanie inwestycji zakupu ekskluzywnej rezydencji. Zapraszamy na jej prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-165)

Kontakt:
e-mail: k.stopa@wgn.pl
Tel. +48 794 002 710
Tel. +48 535 741 262