komfortowe wnętrze jednego z pomieszczeń w luksusowym apartamencie w okolicy Leszna na sprzedaż

Rezydencja na sprzedaż w okolicy Leszna

Luksusowa rezydencja o powierzchni 220 metrów kwadratowych w okolicy Leszna (wielkopolskie) za 349 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja wykończona w bardzo wysokim standardzie z klimatyzacją. Obok luksusowej rezydencji znajduje się ogród warzywny a także strefa zabaw dla najmłodszych. Ekskluzywna rezydencja z możliwością zamiany na inną nieruchomość mieszkalną.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji prezentuje się następująco:
BUDYNEK 1:
KONDYGNACJA 0: 2 kuchnie + 6 pokoi + 2 łazienki
BUDYNEK 2: 3 sypialnie + łazienkę + pokój dzienny + aneks kuchenny.

Ekskluzywna rezydencja ogrzewana gazowo, węglowo, a także za pomocą pompy ciepła. Wnętrze jest ciepłe zimą, a chłodne latem. Kolejnym, mocnym atutem luksusowej rezydencji jest na pewno jej atrakcyjna lokalizacja blisko dużego supermarketu, szkoły muzycznej, kręgielni oraz terenów zielonych (park).

Luksusowa rezydencja przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia z ich strony jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 600 metrów kwadratowych. Zapewniamy efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą i wynajęciem luksusowej, obsługę formalnoprawną transakcji oraz efektywną, bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. (146-1662)