front luksusowej rezydencji do sprzedaży w Krakowie

Rezydencja na sprzedaż w Krakowie

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 487 metrów kwadratowych w Krakowie (małopolskie) za 2,2 mln złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja o bardzo dużym potencjale, który można wykorzystać zarówno pod wynajem niektórych jej części ale również na działalność komercyjną (lokal na parterze).

Funkcjonalny rozkład wszystkich pomieszczeń i pokoi w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: lokal użytkowy z witrynami
KONDYGNACJA 1: lokal mieszkalny + taras + lokal mieszkalny + balkon
KONDYGNACJA 2: lokal mieszkalny + taras + lokal mieszkalny + balkon

Mocnym atutem luksusowej rezydencji jest na pewno jej atrakcyjna lokalizacja w elitarnej, cichej i spokojnej okolicy. Ekskluzywna rezydencja oddana została do użytku w 2015 roku. Działka liczy 388 metrów kwadratowych. Osoby zmotoryzowane, a w szczególności te, które posiadają więcej niż jeden samochód, z pewnością ucieszy fakt, że obok ekskluzywnej rezydencji znajdują się liczne miejsca postojowe, a w odległości 50 m powstaną kolejne, 2 duże parkingi na kilkadziesiąt miejsc.

Służymy pomocą i doradztwem w pozyskaniu kredytu na zakup luksusowej rezydencji. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji. Ekskluzywna rezydencja w stanie surowym zamkniętym, do wykończenia zgodnie z planowanym przeznaczeniem kupującego. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-157)

Kontakt:
e-mail: e.kawa@wgn.pl
Tel. +48 533 402 362