przestronne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicach Szczecina

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina

Luksusowa rezydencja o powierzchni 263 metrów kwadratowych w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie) za 999 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja wraz z pomieszczeniem gospodarczym oraz stojącą na tej samej działce drewutnią. W cenie luksusowej rezydencji uwzględniono umeblowanie oraz stałą zabudowę.

Ekskluzywna rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: salon + suszarnia + taras + pralnia + kuchnia + łazienka z wc + jadalnia
KONDYGNACJA 1: korytarz + łazienka z wc + balkon + garderoba + 3 sypialnie.

Najmocniejszym atutem luksusowej rezydencji jest bez wątpienia jej unikalna lokalizacja na skraju Puszczy Wkrzańskiej oraz Rezerwatu Przyrody Jeziora Świdwie. Właście dlatego ekskluzywna rezydencja dedykowana jest wszystkim tym, dla których cisza, spokój, wygoda, komfort, prestiż, najwyższy standard oraz kontakt z naturą są priorytetami. Na uwagę zasługuje również przepięknie zadbana i wypielęgnowana działka z licznymi nasadzeniami, krzewów, bzów, kwiatów oraz starodrzewia.

Kolejnym atutem luksusowej rezydencji są wykończenia z najlepszej jakości materiałów, takich jak na przykład mahoń albo dąb. Dzięki temu ekskluzywna rezydencja nadaje się od razu do zamieszkania przez przyszłych właścicieli bez konieczności ponoszenia z ich strony jakichkolwiek, dodatkowych wydatków.

Luksusowa willa oddana do użytku w 2002 roku. Zabudowa wolno stojąca. działka rozciąga się na 3 800 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa willa do sprzedaży gotowa do natychmiastowego zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia z ich strony jakichkolwiek nakładów finansowych. Przy zakupie ekskluzywnej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-9386)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl
Tel. +48 575 980 270