nowoczesny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży w Krakowie

Rezydencja na sprzedaż w Krakowie

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 197 metrów kwadratowych w Krakowie (małopolskie) za 1,2 mln złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja wyróżnia się malowniczą lokalizacją w pobliżu licznych terenów zielonych (Las Wolskiego, Park Dacjusza). Blisko stąd również do wielu szkół, przedszkoli oraz sklepów.

Ekskluzywna rezydencja niebywale nowoczesna i wyposażona w nowoczesne rozwiązania, jak na przykład sterowanie urządzeniami przez internet, systemy wentylacji mechanicznej z rekuperacją i filtrami antysmogowymi, ogrzewanie podłogowe, centralny odkurzacz itp. Wnętrze luksusowej rezydencji tworzą następujące pomieszczenia:
KONDYGNACJA 0:
– salon
– garaż
– jadalnia
– garderoba
– kuchnia
– pomieszczenie gospodarcze
– spiżarnia
– wc
KONDYGNACJA 1:
– 2 sypialnie
– 2 łazienki
KONDYGNACJA 2:
– 3 sypialnie
– łazienka

Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2018 roku. Działka rozciąga się na 380 metrach kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w standardzie deweloperskim objęta popularnym wśród klientów programem „Kupujący nie płaci prowizji”. Pomagamy w pozyskaniu kredytu na kupno ekskluzywnej rezydencji. Zapraszamy na prezentacje luksusowej rezydencji. Licencjonowany pośrednik nr 23483.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-184)

Kontakt:
e-mail: k.stopa@wgn.pl
Tel. +48 794 002 710
Tel. +48 535 741 262