widok od strony ogrodu i fontanny na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży

Rezydencja na sprzedaż w Starogardzie Gdańskim

Luksusowa rezydencja o powierzchni 290 metrów kwadratowych w Starogardzie Gdańskim (pomorskie) za 999 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja zachwyca swoim luksusowym wnętrzem wykończonym z najlepszych jakościowo materiałów oraz przepięknym ogrodem z fontanną. Na działce liczne nasadzenia roślin rabatowych, krzewów, drzew oraz innej dopasowanej do siebie roślinności.

Luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności biznesmenów i osób przedsiębiorczych, które chciałyby prowadzić do działalność gospodarczą (centrum logistyczne, magazyn, studio nagrań, lokal gastronomiczny itp.). Wnętrze ekskluzywnej rezydencji tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + kotłownia + jadalnia + spiżarnia + kuchnia + pomieszczenia gospodarcze + weranda + gabinet + łazienka z wc
KONDYGNACJA 1/2: pokój + pralnia
KONDYGNACJA 1: 2 pokoje + wc + kuchnia + kuchnia + wc + taras + przedpokój
KONDYGNACJA 2: 3 pokoje + balkon + łazienka.
Dodatkowo przy luksusowej rezydencji mieści się budynek usługowo-warsztatowy:
warsztat + komunikacja + zaplecze socjalne z wc + składu opału + wiatrołap + kotłownia + przedsionek + 3 pomieszczenia magazynowe + 2 biura + klatka schodowa + warsztat + szatnia + zaplecze socjalne z wc.

Luksusowa rezydencja ekonomiczna w eksploatacji. Cena ekskluzywnej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Dużą zaletą luksusowej rezydencji jest również jej atrakcyjna lokalizacją, w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 1991 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 1 623 metrów kwadratowych.

Luksusowa rezydencja gotowa od razu do zamieszkania. Ekskluzywna rezydencja objęta popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”. W razie pytań – zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w tej ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3869)

Kontakt:
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 603 70 55 85