reprezentacyjny front ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicach Bolesławca

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Bolesławca

Luksusowa rezydencja o powierzchni 330 metrów kwadratowych w okolicach Bolesławca (dolnośląskie) za 369 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja po kapitalnym remoncie w 2002 roku wykończona w najwyższym standardzie. W cenie luksusowej rezydencji uwzględniono zabudowę kuchni na piętrze oraz sprzęt AGD. Ekskluzywna rezydencja ogrzewana piecem na paliwa stałe.

Dużym atutem luksusowej willi jest przepięknie zadbany i zagospodarowany ogród z sadem owocowym a także oczkiem wodnym. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: salon + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + przedpokój + 2 pokoje + łazienka
KONDYGNACJA 1: salon + przedpokój + 2 pokoje + łazienka + taras
KONDYGNACJA 2: powierzchnia do zagospodarowania.

Luksusowa rezydencja znajduje się na 7600-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja objęta programem „Kupujący nie płaci prowizji”. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja, kredyt na zakup) zadzwoń i zapytaj oraz umów się ze mną na wizytę. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-1147)

Kontakt:
e-mail: u.fijalkowska@wgn.pl
Tel. +48 726 118 979