na zdjęciu salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicach Wrocławia

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 173 metrów kwadratowych w okolicach Wrocławia (dolnośląskie) za 1,15 mln złotych na sprzedaż.
Cena luksusowej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Ekskluzywna rezydencja wykończona w najwyższym standardzie przy użyciu jedynie najlepszych jakościowo materiałów. Komfort użytkowania luksusowej rezydencji podnosi rozprowadzona sieć ogrzewania podłogowego.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji wykończone niezwykle solidnie, z dbałością o szczegóły. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: salon + garaż + taras + przedpokój + aneks kuchenny + pomieszczenie gospodarcze + jadalnia + łazienka
KONDYGNACJA 1: pokój wypoczynkowy + łazienka + gabinet + garderoba + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja poszczycić się może niebywale wysokim standardem, wykończeniami z najlepszej jakości materiałów, starannością wykonania oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Dużą zaletą ekskluzywnej rezydencji jest także jej elitarna, prestiżowa lokalizacja na terenie zamkniętego osiedla w cichej i spokojnej okolicy. Wokół dużo zieleni i kompletna infrastruktura. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2013 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 720 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania przez przyszłego właściciela.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 25 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszelkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (150-942)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549