front ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicach Starogardu Gdańskiego

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Starogardu Gdańskiego

Luksusowa rezydencja o powierzchni 230 metrów kwadratowych w okolicach Starogardu Gdańskiego (pomorskie) za 890 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja objęta słynnym i szalenie popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że nie pobieramy prowizji od kupującego, a pośrednik wynagradzany jest tylko przez sprzedającego.

Luksusowa rezydencja wyróżnia się swoją atrakcyjną, malowniczą lokalizacją oraz starannie wypielęgnowanym ogrodem. Cena ekskluzywnej rezydencji do indywidualnej negocjacji. Luksusowa rezydencja składa się z następujących pomieszczeń: 6 pokoi + kotłownia + 2 kuchnie + 2 wc + łazienka. Obok ekskluzywnej rezydencji mieści się drugi budynek, w którym znajdują się: 3 pokoje + korytarz + kuchnia + łazienka.

Na działce za luksusową rezydencją znajduje się duży, zarybiony staw oraz 2 budynki gospodarcze. Ekskluzywna rezydencja o dużym potencjale, który można wykorzystać uruchamiając biznes w postaci agroturystyki czy niewielkiego pensjonatu. Sprzyja temu niezwykle malownicza lokalizacja przy Wdzydzkim Parku Krajobrazowym, w otulinie lasów i jezior pełna szlaków turystycznych oraz zabytków kultury. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 5 667 metrów kwadratowych. Zapraszam do obejrzenia luksusowej rezydencji.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont ekskluzywnej rezydencji. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 8527. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację. (087-1614)

Kontakt:
Tel. +48 58 350 96 25
Tel. +48 793 100 580