fragment salonu z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży we Wrocławiu

Rezydencja na sprzedaż we Wrocławiu

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 303 metrów kwadratowych we Wrocławiu (dolnośląskie) za 800 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja wyróżnia się niewątpliwie swoją atrakcyjną lokalizacją, wysokim standardem oraz wykończeniami z najlepszych jakościowo materiałów (dąb, kafle, mozaika parkietowa). Ekskluzywna rezydencja zlokalizowana jest w spokojnej okolicy z dobrą infrastrukturą. Przed luksusową rezydencją mieści się parking na 2 miejsca postojowe.

Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może niebywale estetycznym i wypielęgnowanym ogrodem z wydzieloną częścią rekreacyjną i niewielkim budynkiem dla dzieci na drzewie. Wnętrze luksusowej rezydencji tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM -1: garaż + kotłownia + pralnia + pomieszczenia gospodarcze
POZIOM 0: pokój + łazienka + aneks kuchenny + taras
POZIOM 1: salon + kuchnia + jadalnia
POZIOM 2: przedpokój + łazienka + 2 sypialnie
POZIOM 3: 2 sypialnie
POZIOM 4: pokój gościnny + schowek + garderoba.

Ekskluzywna rezydencja objęta popularnym wśród klientów programem „Kupujący nie płaci prowizji”, dzięki czemu pośrednik wynagradzany jest tylko przez sprzedającego. Luksusowa rezydencja o dużym potencjale z możliwością prowadzenia w niej działalności gospodarczej. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 1995 roku. Działka rozciąga się na 737 metrach kwadratowych powierzchni.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15768)

Kontakt:
e-mail: g.marciczkiewicz@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 14
Tel. +48 696 439 452