po lewej ekskluzywny salon, po prawej komfortowa kuchnia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w Krakowie

Rezydencja na sprzedaż w Krakowie

Luksusowa rezydencja o powierzchni 126 metrów kwadratowych w Krakowie (małopolskie) za 599 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena ekskluzywnej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z możliwością pozostawienia umeblowania. Ekskluzywna rezydencja ogrzewana jest za pomocą gazu oraz kominka z płaszczem wodnym.

Długa listę zalet luksusowej rezydencji otwiera atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy. Łatwo i szybko można stąd dojechać na obwodnicę oraz autostradę. Rozkład pokoi pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
na PARTERZE mieszczą się: salon + przedpokój + kuchnia + łazienka
na PIĘTRZE 1 mieszczą się: 3 pokoje + garderobą + łazienka
na PIĘTRZE 2: pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja położona na 850-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zrealizowanie zakupu ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. (198-34)

Kontakt:
e-mail: k.stopa@wgn.pl
Tel. +48 535 741 262