widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję do sprzedaży w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego

Rezydencja na sprzedaż w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 184 metrów kwadratowych w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie) za 490 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena luksusowej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. W bryle ekskluzywnej rezydencji znajduje się garaż. obok luksusowej rezydencji mieści się dodatkowy budynek gospodarczo-mieszkalny z garażem.

Luksusowa rezydencja poszczycić się może niebywale zadbaną i wypielęgnowaną działką. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: salon + jadalnia + taras + łazienka z wc + kuchnia + hol
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + taras + łazienka z wc + korytarz.

Luksusowa rezydencja w prestiżowej zabudowie wolno stojącej. działka liczy 1 200 metrów kwadratowych powierzchni. Na uwagę zasługuje również atrakcyjna, malownicza lokalizacja – ekskluzywna rezydencja położona jest pośród lasów i rzek. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy.

Kompleksowa pomoc w wyborze kredytu hipotecznego na kupno tej luksusowej rezydencji lub innej. U nas na miejscu, bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (084-2711)

Kontakt:
Tel. +48 44 649 65 40
Tel. +48 504 240 412