stylowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w Sieradzu

Rezydencja na sprzedaż w Sieradzu

Luksusowa rezydencja o powierzchni 350 metrów kwadratowych w Sieradzu (łódzkie) za 699 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja doskonała dla biznesmenów i osób przedsiębiorczych, gdyż jest przystosowana do prowadzenia działalności gospodarczej. Dużym atutem luksusowej rezydencji jest na pewno jej otoczenie – przepiękna działka z ogrodem pełnym krzewów i drzew. Ponadto obok ekskluzywnej rezydencji znajduje się ogród warzywny z własną studnią oraz pomieszczenia gospodarcze z garażami.

Luksusowa rezydencja wyróżnia się niecodziennie wysokim poziomem komfortu i najwyższym standardem. Ekskluzywna rezydencja wykończona została przy wykorzystaniu najlepszych gatunkowo materiałów. Luksusowa rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: 3 pokoje + korytarz + kuchnia + wc + schowek + łazienka
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje + korytarz + kuchnia + wc + schowek + łazienka
KONDYGNACJA 2: 2 pokoje + łazienka z wc
KONDYGNACJA 3: strych.

Luksusowa rezydencja o przemyślanym rozkładzie, dużej powierzchni oraz 2 niezależnym wejściom, dzięki czemu z powodzeniem może być wykorzystana do zamieszkania przez dwie rodziny albo rodzinę wielopokoleniową. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w latach 70-tych ubiegłego wieku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 1 500 metrów kwadratowych.

Jeżeli luksusowa rezydencja odpowiada Państwa oczekiwaniom, prosimy o telefon celem umówienia prezentacji. W razie potrzeby przygotujemy dla Państwa dogodną ofertę kredytową kilku banków. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji. Staramy się, aby informacja dotycząca ekskluzywnej rezydencji była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin luksusowej rezydencji oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC. (111-1511)

Kontakt:
Tel. +48 43 827 50 50
Tel. +48 502 66 60 60